Vtipy 3

28. března 2009 v 19:53 | Devil |  Vtipné
Potápějí se tři potapěči. Jeden se potopí do dvaceti metrů, a když vyplave tak povídá: "Já tam dole viděl ruskou ponorku." "A jaks to poznal?" Zaklepal jsem a pozdravili mě rusky." Potápí se druhej, do padesáti metrů. Vyplave a řiká, že viděl americkou ponorku, protože ho pozdravili anglicky. Potápí se třetí. Potopí se do sta metrů, vyplave a řiká: "Nebudete mi to věřit, ale já potkal policejní ponorku." "Fakt, a jaks to poznal?" "Zaklepal jsem a oni mi otevřeli!"

Víc v CČ

Víte, jak zabavit bondýnku? Postavte ji do kulaté mistnosti a řekněte: "Postav se za roh."

Anglický zákon zakazuje oženit se s vlastní tchýní. Ukázkový příklad úplně zbytečného zákona.

Povídá novomanželka: "Považ můj miláčku, jak je dobře, že jsme si místo auta koupili dva motocykly." "No, to nevím." No přeci se budeme snadno dělit, až se budeme rozvádět."

Muž měl už po krk stálého komandovaní od manželky, tak zašel k psychiatrovi, co s tím. Psychiatr mu poradil, jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě. Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl. Přijde domů, vrazí do dveří, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a řekne: "Odteďka, chci, abys věděla, že já jsem pán v tomto domě a moje slovo je zákon! Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo, a když ho sním, očekávám bohatý dezert. Po večeři mi připravíš koupel, aby jsem si mohl oddychnout. A po koupeli, hádej, kdo mě obleče a učeše." "Asi někdo z pohřebního ústavu," povídá žena.

Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: "Ty toho pána znáš?" Pepíček odpoví: "Ano, to je pán z ochrany ovzduší." Tatínek se ptá: "A jak to víš?" Pepíček: "No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

HRDÝ ČLEN