Vtipy 4

30. března 2009 v 10:46 | Devil |  Vtipné
omlouvám se , ale nejde mi tu perex ( oddělovač)

Ona: "Tak a tím to končí. Odcházím k mamince." On: "Dobrá jdi si. Já jdu k manželce."

Proč ruské autorádio v zatáčkách nehraje? Protože muzikanti se musí držet.

"Chlapi, co pořád mluvíme o emigraci. Mluvme raději o ženskejch. "Tak co, Sandra, už odjela?"

Tři známí právník, umělec a programáto se baví na téma, milenky. Umělec: "Pánové, ta vášeň je ohromně inspirativní. Stejně tak i riziko." Právník: "Podle mého z toho koukají jen problémy jako rozvod, alimenty a možná i vyhazov z práce." Programátor se usměje: "Je to ta nejlepší věc na světě, zvlášť, když o tom manželka ví. To si potom myslí, že jsem s milenkou, milenka, že jsem s manželkou a já můžu v klidu celou noc dělat."

Ptali se jednou jednoho kongresmana, jaký má názor na whisky. "Tedy, pokud myslíte ten démonický nápoj, který tráví duši, znečišťuje tělo, ničí rodinný život a rozohňuje hříšníky, tak jsem výrazně proti. Na druhé straně, pokud myslíte onen elixír štědrovečerního přípitku, ochranu proti kousavému zimnímu větru a zdanitelnou tekutinu, která tak výrazně přispívá do veřejných rozpočtů na financování péče o invadlidní dětičky, tak potom jsem výrazně pro."

Vypodářání požáru. V jedné jihočeské vesnici vypukl požár. Starosta uspořádal sbírku pro postižené. Sešla se řada darů od známých i neznámých. Ze sousední vsi se přihlásil pan Polínko o podporu. "U Vás také hořelo?" zeptal se starosta. "Že by hořelo, nehořelo, ale víte, já jsem se moc polekal."

Přijede američan do Moskvy, koupí si noviny a tam prázdné stránky. Zastaví nějakého občana a ptá se ho: "Počemu net bukev v gazétě?" "Nenádo, vsjo jásno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

HRDÝ ČLEN